Konkurs realizacyjno-studialny na opracowanie koncepcji architektonicznej pawilonu edukacyjnego wraz z zagospodarowaniem terenu, polaną rekreacyjną  oraz obiektami towarzyszącymi  na terenie Golędzinowa w Warszawie.

Projekt wykonany razem z LWS Architekci 

Wyróżnienie honorowe

Osią kształtowania kompozycji terenu a jednocześnie jego sercem i elementem „spinającym” wszystkie formy zagospodarowania jest przestrzeń zabawowo-edukacyjna (główny element polany rekreacyjnej), która formą i tworzywem nawiązuje do układu malowniczych łach wiślanych, typowych dla Wisły w okolicach Warszawy.

Łacha ciągnie się z południa na północ, „wypływając” u podnóża pawilonu edukacyjnego, dalej lewym brzegiem zbliżając się do zabudowań gospodarstwa wiejskiego kończy swój bieg na północy, rozmywając się w łące-„rzece kwiatów”.

Piaskowo-trawiasta „łacha” wypełniona jest elementami zagospodarowania, które poprzez swoją formułę kreują przestrzeń multifunkcjonalną, dającą możliwość organizowania różnorodnych form działania edukacyjnego poprzez zabawę lub warsztaty. Jednocześnie przestrzeń ta w niczym nie ogranicza swobodnych i spontanicznych działań w grupie lub poza nią.